Dotazník 1 - kontakt s covid-pozitivním

Byli jste v kontaktu s covid pozitivním?

Každý den řešíme několik velmi dlouhých telefonátů s pacienty, kteří byli v kontaktu s covid pozitivním. Pro urychlení prosím zkopírujte následující text, doplňte odpovědi a zašlete nám dotazník na email recept@ordinace-marianska.cz.

Po jedenácté hodině pak prosím zavolejte do ordinace, abychom ústně dořešili detaily. Touto cestou se snažíme zjednodušit a urychlit celý proces, aby telefonát netrval dvacet minut a aby se stihli dovolat i další pacienti. Děkujeme.

Odpovězte prosím na otázky v tomto dotazníku:

1) Kdy měla osoba, se kterou jste byli v kontaktu, odběr PCR?

2) Datum vašeho společného kontaktu:

+ o jaký kontakt se jednalo: zda jste byli venku, uvnitř, zda jste měli nasazeny roušky, jak dlouho váš společný kontakt trval, v jaké vzdálenosti od sebe jste se nacházeli?

3) Kontaktovala vás již hygiena?

4) Vystavil vám epidemiolog žádanku na odběr PCR?

5) Víte plánované datum vašeho testu PCR?

6) Máte nějaké obtíže? Prosím vyjmenujte je. (kašel, dušnost, trávicí obtíže, bolest svalů, kloubů, únava, bolest hlavy, teplota - nejvyšší naměřená).

7) Od kdy máte potíže?

8) Potřebujete vystavit neschopenku?

Odpovědi prosím zašlete na recept@ordinace-marianska.cz

a zavolejte mezi 11-12 hodinou, popřípadě v úterý mezi 17-18 hodinou. To je pro nás nejlepší čas pro telefonické konzultace a vystavování elektronických žádanek a neschopenek.

Na test PCR v České Lípě (+ v celém Libereckém kraji) se lze objednat online na stránce https://www.nemcl.cz/pro-pacienty/objednani-testu-covid-19


Dotazník 2 - nachlazení

1) Vyjmenujte své obtíže: rýma? kašel? teplota? únava? slabost? pocení? bolesti v krku? průjem? zvracení? bolesti hlavy? ztráta čichu? nechutenství? bolesti svalů a kloubů? zimnice?

2) Od kdy máte obtíže?

3) Víte o tom, že byste byli v kontaktu s někým covid-pozitivním?

4) Potřebujete vystavit neschopenku?

Odpovědi prosím zašlete na recept@ordinace-marianska.cz

a zavolejte mezi 11-12 hodinou, popřípadě v úterý mezi 17-18 hodinou. To je pro nás nejlepší čas pro telefonické konzultace a vystavování elektronických  neschopenek.